Jak z tymi umywalkami w łazience?

Teraz coś co będzie rozwinięciem pierwszego wpisu jaki był na moim blogu 🙂 Tutaj się znajduje (w sumie same zdjęcia tam były).

Zastanawia mnie pomysł ludzi wykorzystywania dwóch umywalek w łazience (np. obok siebie). Oglądam od dawna różne wnętrza z różnych serwisów i duże ładne i modne łazienki zawsze coś takiego mają. Jaki jest w tym sens w ogóle?
W sumie chyba jednym argumentem za będzie to, że na raz może kilka osób myć ręce itp. (np. rano kiedy wszyscy gdzieś lecą do szkoły, pracy itp.).

Dobre rady różnych osób sugerują jednak, że między umywalkami trzeba zostawić 30cm (minimum) a blat na dwie to przynajmniej 2,1metra. Chyba, że zamontujemy jedną podwójną :D(co do tych wymiarów nie wiem czy tak faktycznie jest tylko mówię co udało się przeczytać tu i ówdzie)

W sumie jak czytam różne opinie osób, komentarze te osoby, które mają możliwość i podczas remontu wymieniły umywalki na dwie pojedyncze albo jedną podwójną sobie ponoć to chwalą.

Poza tym rodzi się jeszcze pytanie czy wybrać umywalkę wpuszczaną, wolnostojącą czy nablatową?  Płytką czy głęboką? Nic tak nie denerwuje i nie drażni jak płytka umywalka i jakaś kiepska bateria zamontowana w dodatku tak, że nie sposób pod nią podłożyć ręce. Też tak macie 🙂 ?

I na koniec przykłady właśnie, że strasznie często teraz to jest wykorzystywane (takie podwójne umywalki itp.):

 

a te są z houzz 🙂
Reklamy

3 myśli w temacie “Jak z tymi umywalkami w łazience?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s